Açılış / Kapanış

Sinema


Çakallarla D4ns
 
 
 
 
 

Çakallarla Dans 4

Kahramanlarımız, imkânsızlıklar yüzünden aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin bir harita ile çıkagelir. Almanya’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak bir harita bırakmıştır. Kahramanlarımız, yakaladıkları bu umudun peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Gerçekten gömü var mıdır? Zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Yönetmen :  Murat Şeker
Oyuncular :  Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu
Tür :  Komedi
Ülke/Ülkeler :  Türkiye
Süre :  1 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 16:00
Görümce
 
 
 
 
 

Görümce

Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet’le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet’i türlü komik maceralar beklemektedir...

Yönetmen :  Kıvanç Baruönü
Oyuncular :  Buğra Gülsoy, Eda Ece, Gupse Özay
Tür :  Komedi
Ülke/Ülkeler :  Türkiye
Süre :  110 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 Cuma-Cts: 23:30
Sen Benim Her Şeyimsin
 
 
 
 
 

Sen Benim Her Şeyimsin

Sedat çok küçükken öksüz kalır. Günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün Pınar tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini “baba” olarak bulur. İstanbul’a gelir, Birol’la karşılaşır, “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Sedat’ın hayatı artık “Sen Benim Her Şeyimsin” dediği kızının etrafındadır. Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu korumak için elinden geleni yapar.

Yönetmen :  Tolga Örnek
Oyuncular :  Tolga Çevik, Melis Birkan, Tuna Çevik
Tür :  Komedi
Ülke/Ülkeler :  Türkiye
Süre :  107 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 19:15 - 21:30
Şarkını Söyle
 
 
 
 
 

Şarkını Söyle (Sing)

Buster Moon, zor dönemler geçiren, bir zamanların çok başarılı olan bir tiyatrosundan sorumlu, kibar ve iyimser bir Koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilecek durumdadır. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır: Dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

Yönetmen :  Garth Jennings
Oyuncular :  Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon
Tür :  Animasyon
Ülke/Ülkeler :  ABD
Süre :  1 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:00 - 13:30
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi
 
 
 
 
 

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi (Rogue One: A Star Wars Story)

 
Bir grup beklenmedik kahraman, İmparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıradışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler.

 

Yönetmen :  Gareth Edwards
Oyuncular :  Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn
Tür :  Bilim-Kurgu
Ülke/Ülkeler :  ABD
Süre :  133 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 18:30 - 21:30
Assassin’s Creed
 
 
 
 
 

Assassin’s Creed

Devrim yaratan yepyeni bir teknoloji ile genetik hafızası ortaya çıkarılan Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya’sında atalarından olan Aguilar’ın maceralarını deneyimler. Callum Lynch, gizemli bir topluluk olan Suikastçi soyundan geldiğini keşfeder ve günümüzde de var olan güçlü Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki genetik bilgilerini ve soyundan gelen uzun yılların tecrübesini kullanır.

Yönetmen :  Justin Kurzel
Oyuncular :  Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons
Tür :  Fantastik
Ülke/Ülkeler :  ABD, Fransa, İngiltere
Süre :  116 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

DUB: 11:30 - 14:00 - 16:30 || ORJ: 19:00 - 21:30 Cuma-Cts: 00:00
Dönerse Senindir
 
 
 
 
 

Dönerse Senindir

Mehmet uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Selin’e deliler gibi aşık olan genç bir adamdır. Selin ise şarkıcı olma hayalleri kuran genç bir kadındır. Selin’in dileği gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin’le anlaşma yapar. Ancak Selin ve Mehmet, ayrılırlar. Mehmet ayrılığı etmez ve arkadaşı Defne’nin de yardımıyla Selin’i geri kazanmaya karar verir. Mehmet’in Selin’i geri kazanabilmek adına birbirinden komik ve zorlu yollarda yürümesi gerekecektir.

Yönetmen :  Erol Özlevi
Oyuncular :  İrem Sak, Murat Boz, Yasemin Allen
Tür :  Romantik
Ülke/Ülkeler :  Türkiye
Süre :  109 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 Cuma-Cts: 23:30
Çin Seddi
 
 
 
 
 

Çin Seddi (The Great Wall)

William Garin, İsimsiz Düzen adıyla bilinen seçkin savaşçılardan oluşan gizli bir ordu tarafından esir alınan usta bir okçu ve savaşta yaralanmış bir paralı askerdir. Kale Şehri denilen çok büyük bir askeri ileri karakolda, insanlığı bugüne kadar inşa edilmiş en büyük savunma yapılarından biri olan Çin Seddi’nin üstündeki doğaüstü güçlerden korumak üzere savaşırlar. Garin, dünyamızın harikalarından bir olan Çin Seddi’nin ardındaki sırrı keşfeder.

Yönetmen :  Zhang Yimou
Oyuncular :  Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe
Tür :  Fantastik
Ülke/Ülkeler :  ABD, Çin
Süre :  104 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 Cuma-Cts: 00:00
Kurbağa Krallığı: Buz Macerası
 
 
 
 
 

Kurbağa Krallığı: Buz Macerası (Frog Kingdom 2: Sub-Zero Mission)

Yağmur, başkentteki bir patlamanın ardından Kurbağa Krallığa geri döner. Halk şehirden kaçmaya çalışırken, Kurbağa Kral topraklarının koruyucusunun tehlikede olduğunu açıklar. Prenses ise saraydan kaçmanın bir yolunu bularak, sınırda beklemekte olan Yağmur ve adamlarına katılır. Prenses, oluşan gizemli olayların ardında Tek Gözün olduğundan şüphelenir.

Yönetmen :  Peng Fei
Oyuncular :  Ayşegül Bingöl, Tuba Pelister, Erhan Özgen
Tür :  Animasyon
Ülke/Ülkeler :  ABD
Süre :  87 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

DUB: 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Aşıklar Şehri
 
 
 
 
 

Aşıklar Şehri (La La Land)

Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, Sebastian ve Mia Los Angeles’da bir otobanda tanışırlar. İkisi de imkânsıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. yüzyılda insanların geleneksel jazz müziğini umursamasını sağlamaya çalışmakta, Mia ise sadece kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Ancak ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir.

Yönetmen :  Damien Chazelle
Oyuncular :  Ryan Gosling, Emma Stone, J. K. Simmons 
Tür :  Romantik, Müzikal
Ülke/Ülkeler :  ABD
Süre :  128 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 Cuma-Cts: 00:00
Şeytanın Oğlu
 
 
 
 
 

Şeytanın Oğlu (Incarnate)

Vahim bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Dr. Seth Ember’ın çok özel bir yeteneği vardır. Ruhu şeytan tarafından ele geçirilen insanları, onların zihinlerine girerek kurtarabilmektedir. 11 yaşında bir çocuğa yardım etmesi için çağırılınca hiç tereddüt etmeyen doktoru çocuğun zihninde gördüğü şey şaşkına çevirir. Rastladığı şeytan, seneler önce doktorun eşi ve çocuğunun ölümüne sebep olanın ta kendisidir. Doktor, artık hem kendi intikamını almak hem de şeytanın çocuğu öldürmesini engellemek için amansız bir savaş verecektir.

Yönetmen :  Brad Peyton
Oyuncular :  Aaron Eckhart, Carice van Houten, Catalina Sandino Moreno
Tür :  Korku
Ülke/Ülkeler :  ABD
Süre :  91 Dk.
Yapım :  2016

Seanslar

ORJ: 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 Cuma-Cts: 23:30